russian   ukrainian   english
всі статті (список)

Компютерний прогноз

UA-RU Translator - Uaportal.com

Нещодавно пройшов і відбувається досі "вірусний дощ". Як шквал обрушилися на скриньки користувачів віруси типу Win32.HLLM.Darkprof та Win32.HLLM.Odin. Як впізнати дані віруси? Як можна попередити ураження вашого компютера вірусом?
Читайте статтю повністю....

Нещодавно пройшов і відбувається досі "вірусний дощ". Як шквал обрушилися на скриньки користувачів віруси типу Win32.HLLM.Darkprof та Win32.HLLM.Odin. Особливо це стосується тих користувачів, які щодня отримують багато електронної пошти. Ознаки листів з вірусами наступні:

  • Імя відправника: james@ ---------- або john@ ----------, де "---------- " - ваш домен.
  • Поштовий клієнт відправника: The Bat! (v1.62)
  • Пріоритет листа найвищий: 1 (High).
  • Тема може бути різною.
  • У змісті вас намагаються зацікавити, щоб ви відкрили файл. Навіть нахабним образом представляючись вашим другом або, роблячи вигляд, що нібито той лист надійшов як відповідь на ваш запит.
  • Приєднані файли: photos.jpg.exe або readnow.doc.scr, але замість них можуть бути інші. Також ці файли можуть поширюватися безпосередньо у архівах.

Можливі й інші модифікації та ознаки цього вірусу. Тому будьте уважні, ні в якому разі не відкривайте файли, вкладені у такі листи. Зважте, наявність великої кількості подібних листів у вашій електронній скриньці ще не означає, що ваш компютер вже заражений. Таким чином творці вірусів намагаються примусити вас запустити вкладені файли. Рекомендується в цьому разі оновити ваші антивірусні засоби для перевірки електронної пошти і очікувати згасання вірусної атаки.

cybercop

Виберіть цікавий для вас розділ.