russian   ukrainian   english BeFaster

BeFaster - це нагороджена різними відзнаками програма для оптимізації вашого інтернет зєднання. Вона не тільки прискорює ваше зєднання, але й запобігає розриву зєднань і відновлює роботу модема при його зависанні.

befaster

Які можливості BeFaster ?

BeFaster має 3 потужні утиліти.
Super-Ping: Утиліта запобігає розриву зєднання. Вона використовує спеціальне "пінгування" і відправляє/отримує дані із заданим проміжком часу для запобігання розриву зєднання.
Ping Now: Утиліта відновлює роботу завислого модему, оживляючи його роботу. Наприклад: уявіть, що ви переглядаєте веб-сторінки в інтернеті і ваш браузер показує "завантажую сторінку(loading page)...", але коли ви дивитеся на свій модем, ви бачите що немає ніякої активності. У цей час, просто використайте утиліту Ping Now для пробудження вашого модема і прискорення серфінгу (перегляду сторінок)...
Запис: Утиліта зберігає/завантажує ваші настроювання у файли/з файлів. У цьому випадку ви можете поділитися вашими настроюваннями з друзями чи просто експериментувати з різними комбінаціями настроювань.

BeFaster пропонує вкладинку Standard Users для звичайних користувачів. Досвідчені користувачі для оптимізації зєднання можуть використовувати вкладинку Advanced Users.
Ви можете використовувати LiveUpdate у програмі для перевірки на наявність нової версії, яку можна, за бажанням, відразу ж завантажити.

Це умовно-безкоштовна програма (Shareware). Ви можете завантажити спробну версію BeFaster за адресою http://www.ekremdeniz.com.