russian   ukrainian   english FastReboot

Програма FastReboot призначена для швидкого перезавантаження і вимикання компютера двома щигликами мишки. Згодом може набриднути багаторазове натискання кнопки "Пуск", та й сам процес вимикання часом займає досить тривалий проміжок часу. FastReboot розміщає свій значок в області Tray (поруч із годинником Windows) і "відгукується" на натискання правої кнопки мишки.
Перед запуском програми перевірте, який системний шрифт використовується Windows. Програма для нормальної роботи вимагає дрібний системний шрифт.
Усі операції з програмою здійснюються через головне меню програми, і перше, що необхідно розпочати після запуску, це зробити конфігурацію програми. Для початку виберіть мову інтерфейсу програми в меню "Language". Потім клацніть по опції меню "Конфігурація" (у випадку, якщо встановлений український інтерфейс). Нижче пояснюється значення опцій програми:

  • Автозавантаження при запуску.
    Якщо Ви позначите цю опцію, то програма FastReboot буде завантажуватися разом із системою. У протилежному випадку буде потрібно запускати програму власноручно.
  • Безумовне перезавантаження.
    Дана опція має величезне значення. Якщо вона позначена, то при перезавантаженні/вимиканні усі програми і процеси, запущені в системі, будуть примусово закриватися, що в 2-3 рази швидше звичайного вимикання. Як недолік можна відзначити те, що якщо Ви з якихось причин не зберегли дані в одній із програм, вони (дані) будуть загублені. Настійно рекомендується включити цю опцію.
  • Підтвердження.
    Тут нічого складного немає - якщо дана опція позначена, перед перезавантаженням чи завершенням роботи користувачу буде задане питання-підтвердження.

Після установки необхідних параметрів не забудьте натиснути кнопку "Зберегти".
Врахуйте, що після кожної зміни мови інтерфейсу програми також необхідно натискати кнопку "Зберегти" !

fastreboot

Програма безкоштовна!

Відвідати домівку автора цієї та інших цікавих програм можна тут:
http://www.xtreme-home.tk/.
А відвідати українську сторінку, присвячену цій та іншим цікавим програмам, можна тут: http://html-ua.by.ru.