russian   ukrainian   english Фрегат

Фрегат - це дуже потужний файловий менеджер, що дозволяє Вам швидко, зрозуміло і, найголовніше, з комфортом працювати за своїм компютером. На сьогоднішній день Фрегат є найфункціональнішим і найпотужнішим засобом роботи з файлами. Фрегат завжди знаходиться попереду інших менеджерів в плані застосування нових технологій і концепцій. Вони першими зробили можливість виконувати всі основні операції з файлами у фоновому режимі - тепер Ви можете копіювати файли і у той же час ходити по директоріях, вони розробили багатосторінковий інтерфейс, що значно спрощує роботу і робить її логічно зробленою, вони зробили вбудований перегляд багатьох форматів файлів, таких як doc, rtf, html, xls і багатьох інших. 10 часто використовуваних утиліт, таких як телефонна книга, менеджер паролів, автоматичне зєднання, планувальник подій, калькулятор допоможуть вам у повсякденній роботі.

frigate

Для українських користувачів є можливість працювати з українським інтерфейсом, який не поступається і навіть випереджає російський як за кількістю перекладених опцій, так і за меншим розміром файлу. Цього вдалося досягти завдяки використанню досконаліших технологій. Підтримка української входить в інсталяційний пакет програми.
Програма Фрегат вже багатьма оцінена по достоїнству. У цьому ви можете переконатися, подивившись її нагороди. І нарешті, багато користувачів вважають Фрегат найкрасивішою оболонкою. Сподіваємося, що він сподобається і вам!

Домівка http://www.winfrigate.com.
Завантажити повну платну версію http://www.winfrigate.com/download/frigate.zip.
Завантажити безкоштовну Lite версію http://www.winfrigate.com/download/frigatelite.exe.