russian   ukrainian   english

LightPad - зміни свій Блокнот!

LightPad - це невеликий і зручний текстовий редактор, призначений для тих, хто займається розробкою Web-сайтів. Редактор має вбудоване підсвічування для контролю синтаксису мов програмування HTML, CSS, JavaScript, PHP і Perl. Ви можете переглядати результат своєї творчості в HTML, не відволікаючись від роботи на такі рутинні операції, як збереження і виклик браузера: по Ctrl+Tab завжди можна подивитися результат у вбудованому вікні перегляду, а при бажанні до ваших послуг будь-який браузер (чи яка завгодно програма, встановлена на вашому ПК). LightPad відслідковує установку браузерів і автоматично додає кнопки виклику на спеціальну панель (підтримується розпізнавання усіх версій Netscape і MSIE, а також Opera 4.x-6.x, Mozilla 0.9-1.x тощо).

lightpad

У LightPad вам не складе праці розташувати панелі інструментів і кнопки на них у потрібному вам порядку. Крім того, ви можете вибрати улюблений шрифт, а також будь-які програми для перегляду результатів роботи. І для того, щоб вам працювати було ще зручніше, передбачена функція автоматичного запуску LightPad як основного засобу перегляду HTML у MS Internet Explorer.
Програма підтримує англійський, іспанський, італійський, російський, український і французький інтерфейси. Для вибору рідної мови досить зайти у меню View | Language і вибрати її. Не втрачайте час скористатися цією програмою!
Основні особливості MetaProducts LightPad

Завантажити останню умовно-безкоштовну версію (shareware) ви можете звідси.

Також ви можете завантажити безкоштовну українську версію, що має назву SNK LightPad 2.5 Free limited edition.
Або завантажити безкоштовну російську версію.

Домівка програми:
http://www.snkey.net
http://www.metaproducts.com.


Схожі програми:
в нашому каталозі схожих програм не знайдено.