russian   ukrainian   english

НОВИНИ ЗА СІЧЕНЬ 2007 РОКУ

31.01.07

Ми одразу зробили латку для меню.
Виникала косметична незручність у користувачів переглядача IE і інших браузерів, що базуються на ньому.

30.01.07

Інформбюро FREEhost.com.ua повідомляє: З 27.01.2007 наша компанія спростила оплату послуг хостингу і реєстрації доменних імен. Тепер у режимі реального часу Ви можете оплатити наші послуги за допомогою WebMoney, Imoney і кредитних карт Visa/MasterCard.
Для цього Вам потрібно лише перейти за цим посиланням.

30.01.07

MyCounter повідомляє: Сьогодні через збій дискової підсистеми на основному сервері MyCounter було втрачено всі дані зі статистики. Нам вдалося відновити базу станом на 28 січня 2007 року. Приносимо вибачення за доставлені незручності!

30.01.07

Меню озвучене! Звичайно, працює у будь-якому переглядачі зі встановленими плагінами.
Для цього ми використали власні алгоритми, яких ви більше не знайдете ніде! Кращим, але на нашу думку це не означає виправданим, може бути використання аплету чи значно складніші методи створення звуку!

29.01.07

Адміністрація УБМ повідомляє про те, що було поліпшено технологію відображення текстових банерів на сайтах-учасниках УБМ. У звязку з чим банерообмінний код по текстовому формату було змінено. Пропонується встановити оновлений банерообмінний код по цьому формату. Приклад коду

29.01.07

Новини Cybercop: блоковано 1 спамерську домівку.

29.01.07

Впроваджено нове меню. Ми знову повернулися до текстового вигляду елементів меню, але більше попрацювали над якіснішим оформленням і додали деякі спецефекти.
Дякуємо Макаренку Миколі за його поради і надання натхнення :)

28.01.07

Внесено поправки до журналу статистики.
Відпрацьовано кольорові схеми домівки.

27.01.07

Зроблено багато змін з автоматизації і реструктуризації сторінок нашої домівки.

26.01.07

Ми припиняємо повідомляти про деякі нецікаві новини та новини, що практично дублюються чи не стосуюються найважливіших наших партнерів.

26.01.07

На жаль, але у багатьох наших партнерів виникли проблеми :(.

25.01.07

Невеличкі проблеми із хостингом. Якщо у вас не спрацювала поштова форма, обовязково повторіть спробу чи надішліть питання на email.

24.01.07

Від сьогодні наша домівка також доступна через UA-IX. Аби не сплачувати за закордонний трафік, досить лише клацнути на лінк Сайт у UAIX, що знаходиться ліворуч під кнопками меню.
Також ви можете стежити за останніми новинами, не відвідуючи наш сайт. Просто клікніть на кнопку "Стежити!" під заголовком НОВИНИ вгорі сторінки з новинами.
Статистичний журнал на відмінно пройшов усі тестування, розробку завершено!

23.01.07

Розширення функціональності скриптів.
Прибрано лічильник Майкантер.

22.01.07

Починаючи від учора, помічено потужну вірусну атаку. У наших фільтрах посилено певні правила для безпечного усунення небезпеки!
Виявлені екземпляри нового, ще невідомого ніде вірусу, передані у відділ cybercop. Незабаром найвідоміші антивірусні засоби матимуть надійні ліки від небезпечного хробака!
Всі бажаючі можуть звернутися до нас про технічну допомогу зі знешкодження вірусу.

21.01.07

Трохи оптимізовано код наших скриптів. Хоча на швидкість їхнього завантаження це особливо не впливає, але значно підвищується їхня функціональність при тому самому розмірі!

20.01.07

Виправлена невеличка неточність у поштовій формі.

19.01.07

Триває робота над вдосконаленням власного логу!

17.01.07

Робота над покращенням власного статистичного журналу.
Дякуємо усім, хто допомагав і брав участь при його розробці. Особливо хочемо відзначити Макаренка Миколу і Дмитра Білецького!

16.01.07

Портал Online.ua повідомляє: Стартувала акція «Заходь в пошту, забирай подарунки!».
Для участі в акції, достатньо щодня перевіряти пошту, заходячи в неї з головної сторінки www.online.ua. На протязі місяця будуть розігруватися подарунки щодня, щотижня і по підсумках місяця. Щоб збільшити свої шанси - запрошуйте друзів, користуючись системою запрошень. Переможці зможуть самі вибрати собі подарунки на виграшні чеки від спонсорів акції. Докладніше...

16.01.07

Прибрано також досить непоганий лічильник Мірохост у звязку з початком впровадження власного логу статистики, що перекриває по всіх параметрах і поліпшеннях багато лічильників разом узятих.
Поліпшено точність статистики, а також якість і швидкість завантаження сторінок!

15.01.07

XPROXY повідомляє: Профілактичні роботи з сервером завершені, прийом платежів поновлено.

15.01.07

З наших сторінок прибрано останній російський лічильник Хотлог як неблагонадійний і некорисний.

14.01.07

Розміщено нову статтю "Мова та термінологія зукраїнізованих програмних продуктів фірми Майкрософт".

Виберіть цікавий для вас розділ.