всі статті (список)

Приколи клавіатурного тренажера

UA-RU Translator - Uaportal.com

Сьогодні, а було тоді 13 грудня 2003 року, приблизно о дванадцятій годині ранку відбувся злом Гостьової книги безкоштовного клавіатурного тренажера Стаміна (http://stamina.ru/cgi-bin/gb.pl). Отже, що це було? Див. далі...

Зважаючи на простоту виконання Гостьової, книгу ламали і раніше. Роблять це звичайні користувачі, які, трохи засвоївши мову "маркірування гіпертекстів", починають вихвалятися своїми ще недолугими знаннями один перед одним. Цього разу хтось вирішив ще і "підробити" за рахунок інших. У Гостьову книгу було вставлено код трьох баннерів формату 468х60 системи AdRiver. Приблизний вигляд сторінки після цього можете подивитися нижче.

Hack

Звичайно, сторінка такою не могла залишатися і надалі :) Наслідки злому були ліквідовані. Зломщик, мабуть, отримав задоволення, так само як і те, що потрапив під уважний нагляд з боку системи. Підробити не вдалося, а коло дій зломщика стало більш обмеженим, принаймні у баннерній системі AdRiver. Так, існує багато інших систем. Не вдалося "накрутити" одну, можна спробувати себе в іншій.
Але ж, як то кажуть: "Світ замалий". То чи варто заради "хвилинних" радощів зменшувати його для себе ще більше?

Ситуацію злому і вигляд на малюнку відтворено cybercop

Виберіть цікавий для вас розділ.