всі статті (список)

Новий альбом "Перверзія" від гурту "Гайдамаки"

Гайдамаки - Перверзія 14 грудня о 18:00 у музичному клубі "Ваштайнер Паб", що у м. Києві на Городецького 4-б, відбулася презентація нового альбому "Перверзія" фольк-рокового гурту "Гайдамаки". Запрошені гості і акредитовані журналісти при вході отримували по ліцензійній копії музичного компакт-диску з презентаційним альбомом та прес-реліз гурту. Поки відвідувачі облаштовувались на місцях за столиками, команда гурту готувалася до початку відкриття презентації. Розпочали хлопці з двох пісень, першою з яких пролунала композиція "Листопад". Потім виконавці ознайомили присутніх з поточним складом гурту. Гурт залишили тромбоніст Руслан Трочинський та даб-майстер Владислав Гримальський, проте приєдналися Євген Дідик та Сергій Браварнюк. Трубача Євгена Дідика, який відомий у джазових колах та своєю участю в альбомах багатьох українських і закордонних артистів, пам`ятає Молдова за участю в команді "Здоб Ши Здуб". Справжньою знахідкою для "Гайдамаків", як кажуть самі хлопці, став Сергій Браварнюк - перкусіоніст та водночас звукорежисер гурту.

Після цього кожен бажаючий міг задати питання як гурту в цілому, так і будь-якому з його учасників. «Гайдамаки» відповідають на запитання

Відповідаючи на запитання, учасники гурту розповіли про причину назви альбому "Перверзія", - як пояснює соліст гурту Олександр Ярмола: "ну просто як роман Юрія Андруховича" і пропонує власну версію цього слова — «перебріхування»; познайомили присутніх з "хлопцем-козаком з обкладинки", який займається бойовими мистецтвами і є студентом 3 курсу одного з львівських вузів, до речі, і якому журналісти встигли теж задати кілька питань; підтвердили про супроводження їхнього гурту "бойовими" хлопцями; повідомили що не проти створення власних реміксів на свої ж пісні; закликали пресу та ЗМІ бути правдивими і більш об`єктивнішими; та відповіли ще на багато інших питань.

Далі презентаційний вечір було продовжено: всі, хто залишився, слухали пісні у виконанні "Гайдамаків", смакували витончені страви, спілкувалися один з одним врешті-решт.

Найсильніша людина світу 2004 Василь Вірастюк (праворуч) Лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський

На презентації були присутні такі відомі люди, як найсильніша людина світу 2004 Василь Вірастюк, лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський, інші друзі гурту.

Фотокореспондент
Андрій СЛЄЗЄНКО


Джерела по темі: www.haydamaky.com.

Виберіть цікавий для вас розділ.