всі статті (список)

Рідний куточок

UA-RU Translator - Uaportal.com

Чи хтось з вас задумувався яке гарне рідне місто(селище), у якому народився? У якому живеш досить тривалий час?
Через безліч повсякденних проблем та інших клопотів, ми порою забуваємо де ми живемо. Усі наші проблеми та негаразди починають набридати нам. Хочеться чогось кращого: комусь більше заробітку, комусь ліпшого рівня життя або більшої свободи... цікаво, а вам може чогось іншого хочеться? Отож, нам починає здаватися, може десь, в іншому місці, ми заживемо значно краще. Що там ми не матимемо жодних проблем, буде все як у казці. А чи насправді то так?

Мабуть мені дуже важко повністю оцінити дану ситуацію з різних боків, адже я не був ніколи емігрантом. (Ну якщо не враховувати зміну місця проживання з одного району на інший район того самого міста :) )
Але щось я відчуваю, що немає кращого міста за рідне! Адже ще ніколи такого не було, щоб людина не мала потребнощів, а всім відомо, якщо є потребнощі, то перед нами постають питання для задоволення цих потребнощів. А разом з тим, на нашому шляху, хоч не хоч, виникатимуть найрізноманітніші проблеми, від найпростіших до досить важких і неосяжних питань. Саме тому не варто бути надто "самозамріяними". Проблеми, завдання і труднощі супроводжуватимуть нас щодня, де б ми не були. Можна було б продовжувати і продовжувати розповідати про усі переваги та недоліки життя у рідному нам куточку....
Я б хотів обмежитися лише порадою, як таки ж відчути неповторність і красу вашого рідного міста. Так роблю і я. Для цього непотрібно нічого особливого, досить тільки, коли ви повертаєтеся додому, наприклад з роботи чи з учбового закладу, або можливо з якого-небудь іншого місця, зробити наступне: "Відкиньте усі ваші повсякденні думки, ідіть дорогою, роздивляючись навколо себе, подивіться на небо, яке воно сьогодні гарне, подивіться на хмари, сонечко чи місяць і зорі тощо (залежно від поточного часового виміру), подивіться на домівки чи рослинність, що трапляються на вашому шляху, уявіть собі, що ви зараз десь в іншому місті, нічого не знаєте тут, не розумієте навіщо ви тут. Йдіть, роздивляйтеся і розмірковуйте, поки аж не помітите, що ота домівка, яка стала перед вами, саме це і є вашим рідним куточком".
І тоді вам почне здаватися, невже я живу у цьому чудовому місті(селищі)?
Яке ж воно все-таки чудове, - розмірковуватиме ви!

Якщо у вас не вийшло усе це відчути, будь ласка, перевірте і переконайтеся у наступному:

  1. ви уважно прочитали дану статтю
  2. ви робили це у рідному вам місті(селищі)
  3. ви робили це відверто, з любов`ю та ніжністю до ваших почуттів
  4. ви були у тверезому стані :))
  5. спробуйте ще раз, можливо було дуже хмарно або вибрали для цього невдалий час :)
  6. можливо дану статтю написав поганий автор?

Дякую за вашу увагу!

АС

Виберіть цікавий для вас розділ.