russian   ukrainian   english

ПИТАННЯ РОБОТИ З WINDOWS

Доброго дня! Дякую за допомогу! Поради, які ви підказали, дуже допомогли!
Прошу вас допомогти ще з однією проблемою: не можу скористатися Довідкою і підтримкою, деякими програмами, наприклад: Alcohol 120% і Download Master.


Імовірно, у вас виникла проблема з відкриттям файлів .CHM, що використовуються в зазначених вами програмах як довідкова інформація.
Для вирішення цього питання переустановіть HTML Help Workshop. Завантажити версію HTML Help 1.4 SDK можна зі сторінки Майкрософт.
У деяких випадках, приміром в операційній системі Windows 98 досить оновити файл Hhctrl.ocx у папці windows\system (стягнувши його, наприклад, з дистрибутиву Windows чи Internet Explorer) і виконати команду реєстрації файлу "Пуск>Виконати>regsvr c:\windows\system\hhctrl.ocx" (вкажіть той шлях, за яким знаходиться даний файл у вас). Детальніше можна ознайомитися з інформацією з наведених нижче джерел.
Для чайників: якщо не запускаються хелпи, які створені з використанням програми htm2chm, то у настроюваннях "Мова і стандарти" ("Regional and Language Options") панелі керування слід установити Russian (Ukrainian).
Якщо не вдається встановити HTML Help Workshop на операційну систему, що потребує оновлення, то потрібно або встановити відповідні сервіс-паки, або розпакувати завантажений дистрибутив в улюбленому архіваторі, клацнути по видобутому з архіва файлу hhupd.inf правою кнопкою мишки і натиснути install.
Ви не зможете запустити інсталяцію чи пакет оновлення HTML Help (незалежно від версії Hhupd.exe) на Windows NT, поки не увійдете до системи з правами адміністратора.
Якщо у вас виникають які-небудь інші проблеми, дуже рекомендується оновити вашу систему, встановивши найостанніші оновлення та виправлення.
Для несистемного (локального) вирішення деяких проблем, досить перейменувати файл і шлях до нього загалом так, аби назва була написана лише латинкою і не містила символу #.
Рекомендується для читання:
Джерело 1  Джерело 2  Джерело 3  Джерело 4  Джерело 5

Чому я не можу нічого встановити/видалити?
При встановленні/видаленні виплигує "Сервер RPS недоступний" Windows Installer.
+Ще вхід у систему виконується не як після встановлення вінди, а по-іншому (виплигує вікно і в ньому треба писати імя користувача і пароль). Допоможіть будь ласка. Операційна система WINDOWS XP медія центр


Звісно, можна обійтися переустановленням Windows, але ми підемо іншим шляхом. Що стосується першої частини питання, то ймовірно у вашій системі порушено роботу системних служб (сервісів) Windows. Це могло статися внаслідок якого-небудь збою чи через втручання користувача у роботу операційної системи (наприклад, після очищення і оптимізації настроювань Windows). Для виправлення треба переконатися, що увімкнені (тип запуску = "авто") і запущені (стан = "працює") служби "Запуск серверних процесів DCOM" (Eng: "DCOM Server Process Launcher") і "Віддалений виклик процедур (RPC)" (Eng: "Remote Procedure Call (RPC)"). Робиться це так: натискаємо "Старт>Панель керування\Адміністрування\Служби" (Eng: "Start>Control panel\Administration\Services") і встановлюємо ці служби у вказаний стан, якщо вони мають інші значення. Усе!
Для чайників: в консоль "Служби" можна увійти і через "Старт>Виконати>services.msc" (Eng: "Start>Run>services.msc").
В консоль "Служби компонентів" можна увійти, запустивши “dcomcnfg.exe”. Якщо ж вас цікавить швидкий запуск інших сервісів, наприклад з вкладинки "Панель керування\Адміністрування", ввійдіть у відповідну вкладинку і подивіться імена сервісів в властивостях обєктів (клацніть правою кнопкою мишки і виберіть "Властивості").
Перевірити цілісність і відповідність первісної версії захищених файлів Windows можна через "Старт>Виконати>SFC /SCANNOW" (Eng: "Start>Run>SFC /SCANNOW").
У настроюваннях "Адміністрування" потрібно бути дуже обережним, не змінюйте ті параметри, в безпечній роботі яких ви не упевнені! Прочитати про багато настроювань ви можете, клацнувши по вказаних нижче джерелах...
Відносно іншої частини питання, для того, аби Windows XP не запитував пароль при кожному запуску, можна використовувати команду: "Старт>Виконати>control userpasswords2" (Eng: "Start>Run>control userpasswords2"), де у вікні, що відкрилося, зняти позначку "Вимагати введення імені користувача і пароля" (Eng: "Users must enter user name and password"), після чого підтвердити зміни введенням постійного адміністративного пароля.
Є і наступний варіант: відкрити редактор реєстру "Старт>Виконати>regedit" (Eng: "Start>Run>regedit") і внести корективи у гілку HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon, параметр LogonType. Якщо дорівнює 1 - використовується вітальна сторінка, 0 - використовується класичний вхід у систему.
Для чайників можливий варіант запуску консолі "Групова політика": "Старт>Виконати>gpedit.msc" (Eng: "Start>Run>gpedit.msc"). Далі "Конфігурація компютера>Адміністративні шаблони>Система>Вхід у систему".
Матеріал для роздумів:
Джерело 1 див. 9672 і 9667  Джерело 2  Джерело 3  Джерело 4  Джерело 5  Джерело 6  Джерело 7  Джерело 8  Джерело 9  Джерело 10  Джерело 11

Маю проблеми в невірній роботі javascripts (немає значення який браузер, бо не працює жоден). Скрипти працюють вибірково, одні працюють, інші - ні, хоча раніше працювали усі. Всі опції для перегляду скриптів увімкнені. Будь-ласка допоможіть!

Введіть рядок REGSVR32 JSCRIPT у меню Windows "Пуск>Виконати" і натисніть клавішу "Enter". Якщо це не допомогло, то потрібно перевстановити скриптовий движок Windows Script 5.6, завантажити який можна зі сторінки Microsoft. Також почніть з перевстановлення Windows Script, якщо у вашій системі Windows взагалі не працюють скрипти. (Коли після введення в адресному рядку браузера команди javascript:alert("Javascript work"); і натиснення клавіші "Enter" нічого не відбувається)
Бажано прочитати також:
Джерело 1  Джерело 2  Джерело 3  Джерело 4
при проблемах з Java Machine:
Джерело 1  Джерело 2
чи проблемах з Windows Installer (засіб Windows Installer Clean Up):
Джерело 1
або інше:
Джерело 1  Джерело 2

Виберіть цікавий для вас розділ.