russian   ukrainian   english Супер-кульки

"Супер кульки" - це привабливий клон логічної гри "Balls". Відмінна іграшка для тих, хто хоче трохи відпочити від набридлого компютера! Ви аматор гри Lines і вона вам вже до чортиків набридла? Тоді ця гра саме для Вас! Правила дуже прості: поле 8 на 8 клітинок заповнюється кульками 8 різних кольорів. Ваша задача поміняти сусідні кульки так, щоб утворилася горизонтальна чи вертикальна лінія з 3-х чи більше кульок однакового кольору. Після того, як Ви утворите таку лінію вона зникне, а кульки, що над нею, "обваляться" на порожнє місце. Гра обмежена за часом, за прибрану лінію вам додається додатковий час. Чим більше в розмірах прибрана лінія, тим більше Вам додається часу. Так само в грі існують бомби - досить клікнути на кульці правою кнопкою мишки і кулька зникне. Споконвічно надається 3 бомби, але так само, як і згодом ви можете собі додати бомби, утворивши лінію більше чим з 3-х кульок однакового кольору: за лінію з 4-х кульок Ви одержуєте 1-у додаткову бомбу, а за лінію з 5 кульок Ви одержуєте цілих 3 бомби. Більше 8 бомб набрати не можна.
Мета гри в тому, щоб набрати найвищий рахунок.

Існують 4 типи гри:

  • 1) Без часу. Ігровий час не рахується - грайте у своє задоволення. Надається 3 бомби.
  • 2) Легка. Час минає повільно (ігрова секунда дорівнює 450 мілісекундам). Надається 3 бомби.
  • 3) Середня. Час минає швидше (ігрова секунда дорівнює 300 мілісекундам). Надається 2 бомби.
  • 4) Складна. Час минає дуже швидко (ігрова секунда дорівнює 150 мілісекундам). Надається 1 бомба.

В усіх 4-х видах гри рекорди записуються у власні таблиці кращих результатів. У грі Ви знайдете приємний інтерфейс, заснований на технології "скінів", а також відмінну графіку. Десять прикольних міді-композицій також прикрасять Вашу гру.
Якщо Ви фанат логічних ігор, то безсумнівно ця гра буде відмінним придбанням для Вас!

Супер-кульки - це програма спеціально розроблена для користувачів "пострадянського" простору. Тому, як ви вже здогадалися, вона є безкоштовною. Отож, домівка http://www.facultet.ru/ чекає на вас! Підтримка: http://forum.facultet.ru/.

Увіковічення гравців: http://www.facultet.ru/sballs/top10.html.