russian   ukrainian   english

J&D TAXI - програма для служб таксі

Оптимізує роботу служб таксі і прискорює всі процеси роботи, починаючи від заповнення баз даних, роботи операторів, і закінчуючи веденням бухгалтерського обліку і статистичних даних. Програма є мережевою, що дає можливість за допомогою розмежовування функцій досягти мануфактурного ефекту (окремо операторська, бухгалтерська і статистична частини). Програма може працювати у будь-яких операційних системах, що дозволить вам відмовитися від придбання таких коштовних продуктів як Windows. Є можливість впровадження додаткових функцій за бажанням замовника (впровадження GPS, SMS функцій, Call-back технології тощо), а також можливість перекладу будь-якою мовою світу. Все це дозволить швидко окупити ваші витрати шляхом скорочення робочих місць на службі і за допомогою аналізу статистичних даних на службі таксі.

taxi

J&D TAXI має наступну бібліотеку даних:
база стоянок, база водіїв, база типів машин, база тарифних планів, база машин на службі, база зв'язку водіїв з машинами.

Функція управління ефіром дозволяє:
управляти станами позивних, додавати нові замовлення, призначати водіїв на замовлення, управляти призначеними замовленнями, що виконуються.

Бухгалтерська частина реалізує:
управління дебетом і кредитом водіїв, веде статистику сплачених квитанцій і надає можливість управління створеними квитанціями.

Домівка програми:
http://www.qt-pro.net.


Схожі програми:
в нашому каталозі схожих програм не знайдено.