russian   ukrainian   english

WinGet - безкоштовний прискорювач завантажень

WinGet - це прискорювач завантажень, який збільшує швидкість завантаження файлів майже втричі. На відміну від подібних програм, ця маленька, надійна, легка у застосуванні і зовсім безкоштовна!

winget
ЗАВАНТАЖИТИ СТАРУ БЕЗКОШТОВНУ ВЕРСІЮ
ЗАВАНТАЖИТИ ОСТАННЮ ВЕРСІЮ: http://www.indentix.com/download.html

Прискорення досягається за рахунок розбиття файлу, що завантажується, на частини і одночасного їх завантаження. Ви можете автоматично поновити завантаження після розриву з'єднання чи вимикання комп'ютера. WinGet також може автоматично з'єднатися з вашим провайдером і завершити з'єднання по завершенню завантаження. WinGet цілком інтегрується з вашим браузером, надаючи можливість найкращої роботи при будь-якому можливому з'єднанні (dial-up, cable, DSL, T1 тощо). WinGet підтримує роботу з проксі-серверами, авторизацією і файлами cookies. Програма, звісно, багатомовна.
У новій версії тип ліцензії змінено на умовно-безкоштовну (shareware). Також зроблено багато нових поліпшень і виправлено деякі помилки.

Якщо ви маєте проблеми зі встановленням програми, переконайтеся в наступному:
1. У вашій системі має бути встановлено MSI installer. Завантажити Windows Installer Redistributables для вашої операційної системи можна з наступної сторінки.
2. Потрібне встановлення браузера Internet Explorer версії не нижче, ніж 6.0.
Примітка: для зміни мови програми на вашу рідну, змініть мову у параметрах системи. (Зробити це можна в панелі керування "Мова і стандарти", вкладка "Регіональні стандарти").

Домівка програми:
http://www.indentix.com.


Схожі програми:
Download Express.